Opinie - Centrum Aktywnej Rehabilitacji - Skawina
        
Poniżej opinie od osób, które skorzystały z moich usług. Możesz również dodać swoją.

Wszystkie opinie

Gorąco polecam


Bardzo polecam rehabilitację po porodzie
Po drugiej ciąży miałam rozejście mięśnia prostego brzucha. Po rehabilitacji, wskazanych ćwiczeniach znowu mam płaski brzuch a mięśnie są na swoim miejscu. Ponadto nauczyłam się prawidłowo oddychać. Wiele praktycznych porad, które zaprocentują w przyszłości. Polecam!!!

Profesjonalista


Gdy będę starszy ciałem lecz nie duszą a mając lat 80 albo i więcej,i zjeżdżając na nartach z stromej góry spojrzę na swoją prawą kończynę dolna to będę gorąco wspominał i wychwalał tak znakomitego rehabilitanta jakim jest Pan Flisak
jest mistrzem w swojej dziedzinie , po mojej dość bolesnej kontuzji Stawu skokowego na samym początku poinformowano mnie iż po 2 miesiącach będę chodzić bez kul, po 3 tygodniach ciężkiej pracy przyszedłem na rehabilitacje o własnych siłach ,o kolejnych postępach nie ma co mówić gdyż po kolejnych paru spotkaniach wykonywałem spacery o własnych siłach pokonując 3 kilometry , dziś mogę powiedzieć iż nalezę do grona szczęśliwców którzy aktywnie uprawiają rożne dziedziny sportu od narciarstwa, kolarstwo po biegi czy też treningi na siłowni.a mam dopiero trzydzieści parę lat ...:)
Szanowny Panie oby tak dalej , a certyfikaty oraz odbyte szkolenia które znajdują się w gabinecie utwierdzają i powinny utwierdzać kolejnych pacjentów o swoim profesjonalizmie , oddaniu pracy, i co najważniejsze, wiedzy jaka posiada pan .
Z głębokimi podziękowaniami od Bartłomiej P

Polecam!!


Bardzo serdecznie polecam cały Zespół. Świetni fachowcy, ogromna wiedza i doświadczenie. Do tego super atmosfera, poczucie humoru i wyrozumiałość :-))

Jeszcze raz bardzo dziękuję.

THE BEST


Świetny rehabilitant i bardzo sympatyczny człowiek! Doprowadził do używalności moje kolano po artroskopii i pomógł w bólu kręgosłupa lędźwiowego. Nigdy nie pozastawia pacjenta bez rozwiązania problemu, nawet jeśli ten wyrywa się i ucieka z materaca ;) Skuteczny i wytrwały w działaniu, a przy tym bardzo cierpliwie znosi jęki uszczęśliwianego cierpieniem pacjenta :)) Dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania, daje zalecenia do pracy w domu, znajduje też czas na konsultacje z trenerem, co do kontynuacji ćwiczeń. Pan Damian wie co robi!!! Można spokojnie oddać w jego ręce wszystkie swoje kości, mięśnie i powięzi! Polecam Damiana Flisaka, jest mocniejszy niż Ibuprom!!! :)) Dziękuję Panie Damianie! LG

najlepszy


Szczerze polecam. Niełatwo jest znaleźć dobrego fizjoterapeutę, zwłaszcza jeśli dolegliwości odbiegają od normy. Rehabilitację u Pana Damiana podjęłam po rekonstrukcji ACL. Pan Damian jest dobrym specjalistą w swojej dziedzinie, uważnie słucha pacjenta, stosuje niestandardowe metody (czasem dość bolesne), ale najważniejsze że skuteczne. Podczas wizyty nie marnuje czasu, każdą minutę wykorzystuje do maksimum. Zawsze ma pomysł, jak ulżyć pacjentowi w niedoli. Praca fizjoterapeuty jest bardzo ciężka, dlatego jako osoba wymagająca i wytrwale dążąca do 100% sprawności, w tym miejscu chciałabym jeszcze raz Panu podziękować za osiągnięte rezultaty i zaangażowanie w powrót do formy.

Damian Flisak najlepszy rechabilitant
Profesjonalnie i skutecznie:)


Do Pana Damiana trafiłam po 1,5 rocznej rehabilitacji u Pana X, która nie dawała efektów, żeby nie powiedzieć z perspektywy dwóch ostatnich miesięcy szkodziła. Przed wizytą u Pana Damiana problemem dla mnie było przejście odcinka dłuższego niż 500 metrów, zakupy również były abstrakcją, ulgę dawało mi tylko to, kiedy mogłam chociaż na chwilkę usiąść. Byłam załamana, szczególnie, że mam dopiero 35 lat. U poprzednich fizjoterapeutów słyszałam tylko, ze będzie gorzej, że kręgosłup lędźwiowy daje takie objawy i z bólem trzeba się troszkę zaprzyjaźnić. Już pierwsza wizyta u Pana Damiana przyniosła mi ulgę. A teraz po dwóch miesiącach czuję się naprawdę świetnie. Przy każdej wizycie powtarzam, że naprawdę mnie nie boli, co po takim okresie ciągłego bólu, jest naprawdę niesamowite.:)Zdecydowanie polecam wszystkim, podejście do pacjenta w pełni profesjonalne, a przede wszystkim skuteczne metody działania. Nie sądziłam, że w tak krótkim czasie mój komfort życia może się tak diametralnie poprawić. Bardzo dziękuję i mogę tylko żałować, że 1,5 roku żyłam z takim koszmarnym bólem.

Wspaniały człowiek świetny rechabilitant


Do pana Damiana po dwu mieysiecznym po na odziale kardiologi po poważnych problemach z sercem.Moją główna chorobom jest zanik mięśni który rozpoznano u mnie w 2011r.Po dwóch miesiącach lezenia w szpitalu wróciłem do domu calkiemunieruchomiony ten człowiek po kilku miesiącach postawił mnie na nogi.

pełna opieka sportowca


Po urazie kolana, którego doznałam w trakcie zawodów sportowych, byłam przerażona widmem operacji, która wykluczyłaby mnie z treningów na dobre kilka miesięcy. Do Damiana trafiłam z polecenia znajomych oraz jednego z najlepszych ortopedów od kolan w Krakowie.
Doceniam uprzejmość i profesjonalizm w podejściu, elastyczność w dopasowywaniu godzin terapii (mimo zajętego grafika znajduje czas aby przyjąć na wizytę: czasem przed czy po godzinach pracy).
Po kilku tygodniach ćwiczeń i zabiegów wróciłam do gry, dzięki Damianowi również bardziej świadoma: poświęcił dużo czasu na omówienie sposobu prewencji kontuzji, właściwego przygotowania przed treningiem i rozciągania potreningowego, dostosowanego do potrzeb moich i wymagań sportu, który uprawiam. Damian znalazł również czas aby przyjść do klubu na regularny trening i rozmowę z trenerem, tak, aby jeszcze lepiej dostosowywać ćwiczenia do moich potrzeb i możliwości.
Szczerze polecam Damiana wszystkim sportowcom, którzy szukają kompleksowej i profesjonalnej opieki fizjoterapeuty, rehabilitanta.

Profesjonalna rehabilitacja


Do Pana Damiana trafiłam z polecenia bardzo cenionego chirurga ręki w Krakowie.Po upadku z konia miałam wieloodłamowe śródstawowe złamanie nasady dalszej kości promieniowej oraz złamanie wyrostka rylcowatego kosci łokciowej.Miałam również objawy odruchowej dystrofii wspóczulnej na skutek wadliwie i zbyt długo założonego fiksatora na szpitalnym oddziale ratunkowym.Dopiero wspomniany chirurg stwierdził,że jedynym ratunkiem dla reki jest zdjęcie fiksatora i rozpoczęcie jak najszybciej rehabilitacji.Zaznaczył, że musi ją prowadzić fizjoterapeuta, który nie będzię bał się tego ruszyći tak trafiłam do Pana Damiana.Po czterech miesiacach bardzo intensywnej i profesjonalnej rehabilitacji pozostało mi tylko niewielkie ograniczenie zgięcia grzbietowego ,które jest spowodowane niewłaściwym zrostem kości.Mogę normalnie pracować i wykonywać wszystkie czynności domowe.Jestem bardzo wdzięczna Panu Damianowi za pracę jaką wykonał i za to że nie odpuszcza.ZDECYDOWANIE POLECAM, WARTO
Agnieszka

Profesjonalista i magik


Do Pana Damiana trafiłem z polecenia najlepszego w Krakowie ortopedy traumatologa.
Miałem wypadek na motorze. Doznałem bardzo poważnego zwichnięcia stawu łokciowego.
Uraz polegał na zwichnięciu tylnym stawu ze złamaniem szyjki i głowy kości promieniowej typu Mason III oraz złamaniem wyrostka dziobiastego. Ten typ urazu określany jest mianem „okropnej trady” - dla mniej wtajemniczonych, mówiąc prościej – nie było co zbierać…
Po urazie trafiłem do szpitala w Krakowie, skąd zostałem skierowany do kliniki w Otwocku, gdyż szanse na uratowanie ręki dawało wykonanie zabiegu TYLKO przez doświadczony zespół specjalizujący się w urazach stawu łokciowego.
Od początku miałem ogromne „szczęście w nieszczęściu”, ponieważ trafiłem na najlepszych w Polsce lekarzy zajmujących się tego typu urazami.
To szczęście miałem również trafiając na Damiana Flisaka. Śmiało i pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że ma ogromny wkład w to, że przy szansach, jakie dawali lekarze, czyli ok. 30% sprawności ręki, ja na ten moment mam już ponad 80%!, mogę normalnie żyć i funkcjonować.
Profesor który mnie operował był tak pozytywnie zaskoczony efektami rehabilitacji, że na jednej z wizyt poświęcił czas, aby napisać list z wyrazami uznania dla mojego rehabilitanta !
Damian jest profesjonalistą. Jest rehabilitantem z powołania. Nie daje taryfy ulgowej. Po prostu walczy o pacjenta i przywrócenie jego sprawności. Rehabilitację miałem przez pół roku 3 razy w tygodniu, a teraz czekam na drugi zabieg, który dzięki tak udanej rehabilitacji może się odbyć i jeszcze poprawić sprawność ręki.
Oczywiście po zabiegu rehabilitacja tylko u Damiana, nie wyobrażam sobie innej opcji.
Damian, dziękuję za wszystko!
Artur


Bardzo dobra rehabilitacja


jestem bardzo zadowolony z szybkiej pomocy jaka otrzymałem, jeżeli będzie jeszcze taka konieczność na pewno skorzystam ponownie. Polecam

Polecam


Pan Damian w krótkim czasie usprawnił mój staw barkowy. Dzięki temu odzyskałam pełen zakres ruchu, pozbyłam się bólu, a widmo operacji zostało oddalone. Kompetentny, punktualny i solidny rehabilitant. Szczerze polecam.

Solidny i sumienny Rehabilitant


Do Pana Damiana trafiłam z polecenia mojej synowej. Od dwóch lat borykałam się z coraz silniejszymi bólami kręgosłupa.Doszło do tego, że za dnia chodziłam obolała, a noce były w większości bezsenne z uwagi na bardzo nasilający się ból lędźwi i nogi.Było wiele różnych rehabilitacji i zabiegów łącznie z akupunkturą i Vioforem -oczywiście rozłożone w czasie -ale bez spodziewanych rezultatów. Nie pomogła również akupunktura.Chirurg ortopeda nadmieniał mi o ewentualnym zabiegu.Rozpoczął przepisywanie bardzo silnych, z tasiemcem działań ubocznych - leków p/bólowych, skierował mnie na rezonans magn. i polecił przyjść do kontroli. Termin badania byłby od wizyty u lekarza za 4 m-ce, a ja z uwagi na potworny ból i unikanie leków z apteki nie mogłam sobie na to pozwolić, więc w ciągu tygodnia prywatnie wykonałam badanie. Z wynikiem udałam się do Pana Damiana, który po dokładnej analizie moich wszystkich wyników podjął się skutecznej rehabilitacji. Od końca listopada ub. roku systematycznie uczęszczam na rehabilitację. Pan Damian skutecznie usprawnia mi również uszkodzony bark i kolano. Leków p/bólowych do chwili obecnej nie przyjmowałam i nie zamierzam ich przyjmować. Noce bez bólu, rehabilitacja u Pana Damiana oraz codzienne wskazane przez Rehabilitanta wyuczone ćwiczenia przywracają mnie do życia i funkcjonowania. Najlepszym lekarstwem okazuje się fachowa, indywidualna, odpowiednio dobrana i dopasowana do schorzeń pacjenta rehabilitacja, konsekwencja i zdyscyplinowanie dotyczące zaleconych ćwiczeń.

Najlepszy!


Problemy z kręgosłupem, wiek 36 lat, praca siedząca.

Po nieudolnych próbach rehabilitacji trafiłem w końcu do gabinetu FLISAK rehabilitacja w Skawinie z polecenia - za które jeszcze raz dziękuje Beatko! Po pierwszej wizycie i zadanych ćwiczeniach znikną ból, który męczył mnie tak długo, że zacząłem się już z nim zaprzyjaźniać. Na szczęście nie musiałem ponieważ trafiłem we właściwe ręce.
Dalsza rehabilitacja postawiła mnie na nogi za co jeszcze raz bardzo dziękuje!
Pan Damian to wybitny specjalista, którego polecam z całego serca i kręgosłupa ;)

Świetny i skuteczy rehabilitant


Do Pana Damiana trafiłam z chondromalancją rzepki, traktując tę diagnozę jak smutny wyrok. Jednak dzięki jego umiejętnościom i wiedzy już po niedługim czasie ból znacznie się zmniejszył, a po zakończeniu rehabilitacji z powrotem mogłam wrócić do biegania. Z całego serca polecam Pana Damiana, jest świetnym i - co najważniejsze - skutecznym rehabilitantem.

ZDECYDOWANIE POLECAM


Do pana Damiana trafiłam z polecenia pana doktora, który operował mój staw skokowy. Operacja była skomplikowana i rozległa, a rehabilitacja miała trwać 4-6 miesięcy. Ku mojemu zaskoczeniu po 3 miesiącach wspólnej pracy wróciłam do pełnej sprawności. Od tamtej pory rehabilitację u pana Damiana polecam każdemu.

Polecam


Trafiłam do pana Damiana Flisaka w 2013 roku. Bardzo cierpiałam - miałam nawroty rwy kulszowej z promieniowaniem do prawej kończyny aż do dużego palucha. Ból był tak silny, że utrudniał chodzenie, a w nocy nie było mowy o spaniu. Choruję już bardzo długo, bo od 2000 roku. Mam przepuklinę odcinka lędźwiowego 6mm na 4 poziomach. Byłam diagnozowana przez kilku neurochirurgów. Diagnoza zawsze była jedna - operacja. Z uwagi na to, że jestem młoda i mam dwoje małych dzieci, szukałam pomocy w Krakowie u różnych fizjoterapeutów. Efekt był chwilowy i powrót do punktu wyjścia (czyli straciłam wszelką nadzieję, że uniknę stołu operacyjnego). Aż trafiłam na swojej drodze życiowej bliską przyjaciółkę, która poleciła mi pana Damiana Flisaka, który jej pomógł i postawił ją na nogi.
Panie Damianie - z całego serca dziękuję za trud, który pan włożył w to, abym mogła normalnie funkcjonować. Potrafię dzisiaj wykonywać ruchy, o których wcześniej nie było mowy. Talent, jaki pan posiada jest - nie boję się użyć tego określenia - absolutnie nadzwyczajny. Potrafił mnie pan uchronić od stołu operacyjnego. Jeszcze raz dziękuję. Z całego serca polecam wszystkim chorym, mającym problemy z poruszaniem się, pana Damiana Flisaka. Jestem żywym dowodem tego, że coś co jest w świetle medycyny nierealne, potrafi jednak być realne.


Skomplikowana rehabilitacjaBardzo polecam. Razem z Damianem rehabilitowaliśmy rękę po poważnym złamaniu wieloodłamowym. Bardzo dobre i indywidualne podejście do potrzeb, przed wypadkiem uprawiałem sport ekstremalny i zależało mi by ręka była jak najsprawniejsza fizycznie. Trafiłem do CAR'u z przypadku a zostałem tam na całe 4msc rehabilitacji. Jestem bardzo zadowolony z każdej wizyty, za każdym razem gdy wychodziłem z gabinetu czułem lekką poprawe.
Na wizytach kontrolnych w szpitalu lekarze za każdym razem byli bardzo zadowoleni z rezultatów rehabilitacji. Sam nie spodziewałem się że jeszcze w tym roku wsiąde na rower,a tu już mogę w miarę możliwości jeździć.
Odpukać w niemalowane, ale jak miałbym jeszcze kiedyś się rehabilitować to bez zastanowienia u Damiana
POLECAM

Niesamowity


Pan Damian prowadził moje kolano po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Intensywna rehabilitacja trwała 3 miesiące, póżniej spotkania zostały zredukowane do dwóch w tygodniu. Minęło już 12 miesięcy od operacji, moje kolano funkcjonuje wyśmienicie i w przyszłym sezonie zamierzam wrócić na narty i to dzięki panu Damianowi. Nadal pamiętam o ćwiczeniach, wskazówkach i zaleceniach. Niesamowita znajomość tematu oraz podejście w trakcie rehabilitacji. Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Polecam


Gość zna się na rzeczy. Polecam.
Pana Damiana nazywam moim SZAMANEM. Kłopoty bólowe z powodu przepukliny jądra miażdżystego na gł.ok.1cm w kręgosłupie lędźwiowym zaczęły mnie przerastać.Nie mogłam normalnie funkcjonować,chodzić i spać- środki p/bólowe coraz mocniejsze przynosiły chwilową ulgę ,kazda próba rehabilitacji pogarszała sprawę,aż zapadła decyzja lekarza neurochirurga trzeba operować w trybie pilnym.W tym czasie dostałam namiary na pana Damiana.Na wizytę wybrałam się nie wierząc w jej dobre skutki.Po pierwszej wizycie mogłam sama zejść z kozetki i bez pomocy ubrać buty.Po kolejnych dwóch nie potrzebowałam już leków p/bólowych i mogłam wreszcie po wielu miesiącach przespać noc.Rehabilitacja i ćwiczenia trwały skutecznie a ja coraz lepiej się czułam.Dzięki tej pracy włożonej we mnie przez pana Damiana mogłam wyjechać na wakacje chodzić po górach,po plaży,wiosłować w kajaku - cieszyć się życiem.Uważam na siebie i stosuję się do wskazówek pana Damiana. Z całego serca gorąco dziękuję panu Damianowi za jego wielką kompetencję,cierpliwość,otuch ę w chwilach słabości i wyjątkowo sympatyczne podejście do pacjenta.Serdecznie polecam każdej osobie potrzebującej pomocy. Czyż to nie szaman?! Wanda

Zdecydowanie polecam


Pan Damian miał bardzo trudne zadanie szybkiego zrehabilitowania mnie po operacji kolana i świetnie sobie poradził. Jest bardzo miły i cierpliwy, a co najważniejsze wyśmienicie zna się na swojej pracy. Miałam już kontakt z innymi rehabilitantami i zdecydowanie polecam Pana Damiana.

Rewelacyjny rehabilitant


Gorąco polecam, złote ręce i w pełni oddany pacjentowi. Najlepszy w swoim fachu profesjonalista. Zdecydowanie polecam.

Cudotwórca


CUDOTWÓRCA ,tak mówię do znajomych,którzy pytają kto mnie rehabilitował.Profesjonalizm z jakim podchodzi do problemu pacjęta daje niezwykłe rezultaty.Mój problem, to kręgosłup szyjny -drętwienie ręki i całej dłoni, ograniczona ruchomość szyji, bóle pod łopatą-trzy miesiące życia z bólem.Grożba operacji.Po miesiącu intensywnej rehabilitacji funkcionuję ,jakbym nie miała żadnego problemu . Ale nie zapominam o ćwiczeniu w domu.Dziękuję Panie Damianie .Pozdrawiam . Małgosia z Mogilan

Poważne podejście


PANA DAMIANA POLECIŁ MI ZNANY KRAKOWSKI CHIRURG ORTOPEDA. UCZĘSZCZAŁAM DO NIEGO NA REHABILITACJĘ PO REKONSTRUKCJI WIĘZADŁA KRZYŻOWEGO ACL. POLECAM INNYM ZE WZGLĘDU NA WYSOKIE KOMPETENCJE, DUŻĄ WIEDZĘ I POWAŻNE PODEJŚCIE DO PACJENTA. JEST WYMAGAJĄCY I CZASAMI ZACISKAŁAM ZĘBY W CZASIE REHABILITACJI, ALE JESTEM MU ZA TO BARDZO WDZIĘCZNA

Polecam


Serdecznie polecam,bardzo kompetenta osoba.Odbyłem serie rehabilitacji w celu korekcji postawy (problemy z kręgosłupem) i zniwelowania dolegliwości z nią związanych.W krótkim czasie osiagnołem odpowiednie rezultaty pod fachową opieką i specjalnie przygotowanymi ćwiczeniami.Indywidualne podejscie do pacjenta.Pełen profesjonalizm ,odpowiednio przygotowany gabinet godny polecenia.Pozdrawiam Zbyszek

Zadowolenie


Jestem zadowolona z fachowej i skutecznej rehabilitacji.Uważam że czas poświęcony na rehabilitację okazał się skuteczny.Spełniły się moje oczekiwania i powrót do zdrowia.Polecam wszystkim. Zadowolona Pacjentka

Rewelacja


Rewelacyjne i nowatorskie metody leczenia schorzeń kręgosłupa, kompetencja i ogroooomna cierpliwość, bardzo skuteczny

Kompetencja


Zaskoczyła mnie kompetencja i specjalistyczna wiedza, w połączeniu z wytrwałością, poświęceniem i cierpliwością okazywaną pacjentom. Jest dla mnie wzorem rehabilitanta-terapeuty. Polecam każdemu pacjentowi potrzebującemu długotrwałej i wymagającej spokoju rehabilitacji. Jest cool.

Wspaniały rehabilitant


WSPANIAŁY rehabilitant-nic dodać i nic ująć.Miałam poważny problem z ręką ,barkiem i 3 lata nieprzespanych nocy .Ciągły ból doprowadził do zaniku mięśni .Moje ranne wstawanie polegało na przenoszeniu lewej ręki prawą ręką.Byłam u Pana Damiana zaledwie 4 razy,trochę ćwiczeń domowych i ruch ręką nie sprawia mi już trudności i co ważne mogę się wreszcie porządnie wyspać:-) NAPRAWDĘ GODNY ZAUFANIA REHABILITANT zna się na tym co robi - POLECAM

Najlepszy rehabilitant


Najlepszy rehabilitant fizjoterapeuta który mnie leczył (a miałem kilku „dobrych i polecanych” w okresie 4 lat cierpień - przepuklina jądra miażdżystego na głębokość 8,1mm dokanałowo, osteofitoza, zmiany zwyrodnieniowe). Rehabilitacja nie pomagała a neurochirurdzy kierowali mnie na operację. Przestawałem wierzyć że uda się bez operacji – ciągły ból - miałem już wyznaczony termin. Na szczęście trafiłem do Pana Damiana Flisaka który pomógł mi opanować ból i uzyskać normalną ruchomość całego kręgosłupa. Pomyśleć że chciałem u Niego jedynie wzmocnić mieśnie i przygotować się do nadchodzącej operacji... Medycyna, fizjoterapia i rehabilitacja ciągle się rozwijają wprowadzając nowsze i skuteczniejsze metody leczenia. Pan Damian Flisak leczy stosując właśnie najnowsze metody – POLECAM PANA DAMIANA Z CAŁEGO SERCA.

Dodaj opinię:

Tytuł:

Imię i nazwisko:

Wiadomość:

5ff86
Podaj powyższy kod kontrolny:

© 2010 Devon Net Systemy Informatyczne