Informacje dla pacjenta

W ramach współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi Signal Iduna, Compensa, Allianz, Tu zdrowie, Polmed, Saltus Zdrowie, nasi pacjenci mogą skorzystać z wizyty u ortopedy oraz rehabilitacji.
Na rehabilitację wymagane jest skierowanie od ortopedy.

Prosimy o zabranie ze sobą badań obrazowych RTG, opis USG, tomograf komputerowy, rezonans magnetyczny, w przypadku urazu wypis ze szpitala. Badania zrobione w przeszłości też są cenną informacją. Brak aktualnych badań obrazowych nie dyskwalifikuje pierwszej wizyty.

Strój: Najlepszym rozwiązaniem jest strój sportowy zapewniający komfort oraz swobodę ruchów – krótkie spodenki, w przypadku pań koszulka na ramiączkach.

Sposób płatności: gotówka, karta

Informacje dla pacjenta - zadzwoń, zapytaj

Jesteś przed lub po operacji, nie wiesz jak się przygotować czy i kiedy powinieneś rozpocząć rehabilitację, po zaopatrzeniu gipsowym nie dostałeś informacji o kolejnym etapie leczenia. Skontaktuj się z nami – rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Informacje ogólne

Rozpoczęcie rehabilitacji na ogół kojarzy się z intensywnymi ćwiczeniami i /lub bolesnymi technikami pracy na tkankach miękkich dlatego nie jest ona zalecana w krótkim czasie po operacji.

Rehabilitacja to również bardzo delikatne techniki terapii za pomocą których w sposób pośredni a co się wiąże daleki od miejsca urazu można wpływać na miejsce np. złamania, skręcenia. Dlatego istnieją techniki za pomocą których można we wczesnym okresie po złamaniu lub operacji chirurgicznej rozpocząć terapię.

Najczęściej stosowane techniki w rehabilitacji: kinesiology taping, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, drenaż limfatyczny, suche igłowanie powierzchowne, okłady chłodzące–kompresyjne lub lużne, mobilizacje skórno-mięśniowych gałązek nerwowych.

Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy i podpowiemy co należy zrobić.

FLISAK REHABILITACJA - SKAWINA

FLISAK REHABILITACJA w Skawinie specjalizuje się w fizjoterapii po zabiegach operacyjnych narządu ruchu, rehabilitacji po urazach: złamania, zwichnięcia, skręcenia oraz profilaktyce prozdrowotnej.
Posiadamy duże doświadczenie w rehabilitacji schorzeń kręgosłupa.

Chcesz nawiązać współpracę, masz ciekawy pomysł, jesteśmy otwarci na propozycję. Zadzwoń lub napisz.
 

Jesteśmy na facebooku 

Rejestracja

Rejestracja telefoniczna
w pon.-pt. godz. 9.00-17.00
tel. 504 189 776

Jeżeli nie możemy odebrać, oddzwonimy na pewno.

rejestracjacar@gmail.com

Siedziba: 32–050 Skawina,
ul. 29 Listopada 9 piętro  II